Cihangir Mahallesi, O-1, Güneşli Sk. No:40, 34433 Beyoğlu/İstanbul

İstanbul, Türkiye

Yazılım : 0535-849-0985

Bizi Ulaşın

Sosyal Medya, Prodüksiyon : 0532-707-7975

Bizi Ulaşın

info@socialworks360.com

7/24 canlı destek

Yazılım : 0535-849-0985 Sosyal Medya, Prodüksiyon : 0532-707-7975 info@socialworks360.com İstanbul, Türkiye

Prodüksiyon

Prodüksiyon aşaması, video prodüksiyon sürecinin ikinci aşamasıdır. Prodüksiyon sürecinde, pre-prodüksiyon aşamasında geliştirilen konsepte ve senaryoya göre profesyonel çekim veya görsel tasarım çalışmalarına hayat verilir. Geliştirilen konspet kapsamında gerçek görüntülere yer verilecekse senaryoya bağlı olarak video çekim işlemleri gerçekleştirilir. Söz konusu video prodüksiyon projesinde gerçek görüntülere yer verilmeyecekse, yani video sadece infografik ve motion graphics çalışmalarla oluşturulacaksa, prodüksiyon aşamasında konsept ve senaryo dahilinde görsel tasarım çalışmaları hazırlanır.

Social Work 360

How to Share With Just Friends

How to share with just friends.

Posted by Facebook on Friday, December 5, 2014

İstanbul Atlı Spor Kulübü jenerik video tasarımı ve sosyal medya yönetimi

İstanbul Atlı Spor Kulübü'nün at bakımı çekimlerinden derlenip profesyonel ekibimizle tasarladığımız tanıtım videosudur.

How to Share With Just Friends

How to share with just friends.

Posted by Facebook on Friday, December 5, 2014

İstanbul Atlı Spor Kulübü jenerik video tasarımı ve sosyal medya yönetimi

İstanbul Atlı Spor Kulübü'nün müsabaka çekimlerinden derlenip profesyonel ekibimizle tasarladığımız tanıtım videosudur.

Prodüksiyon Hizmetlerimiz

search engine

Reklam Çekimleri

SocialWorks360 reklam verenler, radyolar ve televizyonlar için kaliteli reklam seslendirmesi ve produksiyon altyapısını hazırlayak hedefi tam isabetle vurmanızı sağlıyor. Reklam produksiyon‘u sloganı veya bilgiyi kısa ve net bir biçimde vermek, reklamda kullanılan ve ürünle özdeşleşen, ürüne uyum sağlayan melodiler ve efektler kullanma aşamalarından oluşuyor.

search engine

Kurgu ve Tasarım

Kurgu ya da montaj olarak bildiğimiz ve özellikle sinemadan aşina olduğumuz kavramlar her video hazırlamada kullanılan temel tekniklerdir. Bu teknik görüntülerin ve seslerin çeşitli kurallara uygun olarak arka arkaya sanatsal bir görüş çerçevesinde sıralanması demektir.

search engine

Seslendirme ve Final Mix

Çok özel bir seslendirme sahası olan animasyon seslendirme uygulamalarında oldukça modern ve kaliteli çözümlere imza atmaktayız. Seslendirme ajansı olarak hem zor hem de keyifli bir saha olan animasyon seslendirme için çok geniş bir cast ekibi ile çalışmaktayız.

search engine

Motion Graphics

Motion Graphic ya da 2D motion video, görsel tasarımların ve dijital imajların, programlar aracılığıyla hareketlendirilmesiyle oluşan bir animasyon çeşididir. Geçtiğimiz on yılda sosyal medya ve dijital platformların kazandığı popülerlik, markaların reklam yapmak için bu mecralara yönelmesine sebep oldu. Gazete, televizyon gibi geleneksel iletişim araçlarının aksine daha hızlı tüketilen dijital içerikler, yaratıcı bir şekilde kısa sürede çok şey anlatma ve tek kişinin eforuyla yaratılabilen masaüstü çözümler bulma ihtiyacını doğurdu.

search engine

Colour Correction

Post prodüksiyon, yapım sonrası anlamına gelmektedir. Yani bir video projesinin, pre-prodüksiyon (yapım öncesi) ve prodüksiyon (yapım) aşamalarından sonra geçilen son aşamasıdır. Ön hazırlıkları ve çekimleri / tasarımları gerçekleştirilen bir video projesi için post prodüksiyon aşamasına geçildiğinde ses&müzik tasarımı, görsel efekt, kurgu / montaj, motion graphics ve color correction çalışmaları gerçekleştirilir.

search engine

Vfx ve Animasyon

Günümüzün dijital dünyasında içerikler çok hızlı bir şekilde tüketiliyor. Markalar dijital platformlarda seslerini duyurabilmek için daha yaratıcı içerik formatlarına yöneliyor. Motion graphic ve 3D animasyonlar yaratıcılığa açık yapıları sayesinde bu ihtiyacı karşılıyor. Dijital reklamcılıktaki tek sorun aradan sıyrılabilmek de değil; internet ortamının sürekli değişen yapısına ayak uydurabilmek için proje üretiminde hız ve kalite çok önemlidir.