Cihangir Mahallesi, O-1, Güneşli Sk. No:40, 34433 Beyoğlu/İstanbul

İstanbul, Türkiye

Yazılım : 0535-849-0985

Bizi Ulaşın

Dijital Medya, Animasyon : 0532-707-7975

Bizi Ulaşın

[email protected]

7/24 canlı destek

Animasyon

Animasyon aşaması, video Animasyon sürecinin ikinci aşamasıdır. Animasyon sürecinde, pre-Animasyon aşamasında geliştirilen konsepte ve senaryoya göre profesyonel çekim veya görsel tasarım çalışmalarına hayat verilir. Geliştirilen konspet kapsamında gerçek görüntülere yer verilecekse senaryoya bağlı olarak video çekim işlemleri gerçekleştirilir. Söz konusu video Animasyon projesinde gerçek görüntülere yer verilmeyecekse, yani video sadece infografik ve motion graphics çalışmalarla oluşturulacaksa, Animasyon aşamasında konsept ve senaryo dahilinde görsel tasarım çalışmaları hazırlanır.

SocialWorks360

Animasyon Hizmetlerimiz

search engine

Reklam Çekimleri

SocialWorks360 reklam verenler, radyolar ve televizyonlar için kaliteli reklam seslendirmesi ve produksiyon altyapısını hazırlayak hedefi tam isabetle vurmanızı sağlıyor. Reklam produksiyon‘u sloganı veya bilgiyi kısa ve net bir biçimde vermek, reklamda kullanılan ve ürünle özdeşleşen, ürüne uyum sağlayan melodiler ve efektler kullanma aşamalarından oluşuyor.

search engine

Kurgu ve Tasarım

Kurgu ya da montaj olarak bildiğimiz ve özellikle sinemadan aşina olduğumuz kavramlar her video hazırlamada kullanılan temel tekniklerdir. Bu teknik görüntülerin ve seslerin çeşitli kurallara uygun olarak arka arkaya sanatsal bir görüş çerçevesinde sıralanması demektir.

search engine

Seslendirme ve Final Mix

Çok özel bir seslendirme sahası olan animasyon seslendirme uygulamalarında oldukça modern ve kaliteli çözümlere imza atmaktayız. Seslendirme ajansı olarak hem zor hem de keyifli bir saha olan animasyon seslendirme için çok geniş bir cast ekibi ile çalışmaktayız.

search engine

Motion Graphics

Motion Graphic ya da 2D motion video, görsel tasarımların ve dijital imajların, programlar aracılığıyla hareketlendirilmesiyle oluşan bir animasyon çeşididir. Geçtiğimiz on yılda sosyal medya ve dijital platformların kazandığı popülerlik, markaların reklam yapmak için bu mecralara yönelmesine sebep oldu. Gazete, televizyon gibi geleneksel iletişim araçlarının aksine daha hızlı tüketilen dijital içerikler, yaratıcı bir şekilde kısa sürede çok şey anlatma ve tek kişinin eforuyla yaratılabilen masaüstü çözümler bulma ihtiyacını doğurdu.

search engine

Colour Correction

Post Animasyon, yapım sonrası anlamına gelmektedir. Yani bir video projesinin, pre-Animasyon (yapım öncesi) ve Animasyon (yapım) aşamalarından sonra geçilen son aşamasıdır. Ön hazırlıkları ve çekimleri / tasarımları gerçekleştirilen bir video projesi için post Animasyon aşamasına geçildiğinde ses&müzik tasarımı, görsel efekt, kurgu / montaj, motion graphics ve color correction çalışmaları gerçekleştirilir.

search engine

Vfx ve Animasyon

Günümüzün dijital dünyasında içerikler çok hızlı bir şekilde tüketiliyor. Markalar dijital platformlarda seslerini duyurabilmek için daha yaratıcı içerik formatlarına yöneliyor. Motion graphic ve 3D animasyonlar yaratıcılığa açık yapıları sayesinde bu ihtiyacı karşılıyor. Dijital reklamcılıktaki tek sorun aradan sıyrılabilmek de değil; internet ortamının sürekli değişen yapısına ayak uydurabilmek için proje üretiminde hız ve kalite çok önemlidir.